7 Temmuz 2015 Salı

THE BALM Meet Matt(e) NudeBugün bir The Balm ürününü daha inceleyeceğiz.


Meet Matte Nude benim Nude Tude'dan sonra en sevdiğim palet oldu. Başta renklerini hiç sevmesem de (neden sevmediğimi hala anlayamıyorum) bir şans verip almaya karar verdim ve o an her şey değişti. Renklerin her biri teker teker mükemmel. Mat far gibisi yokmuş doğrusu. 

Beyaz olan kaş altlarını aydınlatmak için birebir. Günlük makyajda doğal bir görünüm elde etmek isteriz. Beyaz olan(Matt Malloy) kaş altlarını aydınlatmak için birebir. Pembemsi olan ise(Singh) özellikle beyaz tenliler için tam bir ''crease'' rengi. Göz kapağınızı bu renkle daha doğal biçimde yeniden boyutlandırabilirsiniz mat oldukları için kimse bu hileyi fark etmeyecektir. Gölge vermek içinse ben Matt Hung farı çok seviyorum. Günlük makyaj için çok uygun bir palet. 

Bunun yanısıra Johnson, Garcia ve Wood isimli farları içinde grilik bulundurduğu için dumanlı göz makyajı kolaylıkla yapılabilir. Özellikle Matt Johnson içinde lacivertlik bulunan bu farı çok seviyorum. Dumanlı göz makyajında inanılmaz güzel duruyor. Kahverengi tonlarında diyecek bir şeyim yok zaten onlar paletin olmazsa olmazları.Her rengi tek tek çok kullanışlı eğer elinizde yoksa mutlaka gidin bir bakın derim.


Sevgiyle kalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder