30 Temmuz 2016 Cumartesi

Wet‘n Wild Walking On Eggshells
         Blogumda ürün incelemeleri yapmayı çok seviyorum. Bu yazıda ise Wet‘n Wild’ın üçlü bir far paleti olan Walking On Eggshells’i inceleyeceğim. Bu palet benim favori üçlü paletim. Hem taşıması kolay hem de içinde fırçaların olması işi baya kolaylaştırıyor. Ayrıca renkleri de tam günlük kullanıma uygun.
Browbone rengi pigmentasyonu düşük bir kemik rengi. Aydınlatma için birebir zaten bu amaçla yapılmış. Kaş altlarına ve göz pınarlarına sürülüyor.

Crease rengi ise bronz bir kahverengi. Gözün katlanma yerine uygulanıyor. Ancak gün içerisinde çok dağılıyor. Sanki gözünüzün hepsine bu rengi sürmüşsünüz gibi oluyor. Göz çukuruna ben mat renkleri daha uygun buluyorum. Bu biraz fazla ışıltılı ama tek başına harika bir renk.

Eyelid rengi ise somonumsu bir pudra rengi gibi. Göz kapağına uygulanıyor. Ve ben bu rengi çok seviyorum. Harika bir renk bence. The Balm Nude Tude paletindeki stand-offish rengine benziyor. 
(Buraya tıklayarak incelemesini görebilirsiniz. )

       Bence fiyatına göre çok güzel (ambalajları kalitesiz ama farlar kaliteli). Ben çok beğenerek kullanıyorum. Oldukça pratik ve yeni başlayanlar için kolay.

Sorularınız için bana oznehizli.pr@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder