28 Mart 2015 Cumartesi

MAVİ OJELERİ

Herkese Merhaba,

Mavi'den çoğumuz alışveriş yapıyoruz diye tahmin ediyorum. Peki kasanın yanında duran o minik tatlı ojeleri görünce hangimiz kendimize hakim olabiliyoruz? Ben bir kaç tanesini sizinle paylaşmak istiyorum. Bu renkleri seveceğinizi düşünüyorum.
1) BORDO:Bordoyu kim sevmez ki. Özellikle bu yılın moda rengi... Yaz geliyor olsa bile vazgeçemem sanırım. tak kat uygulandığında kırmızı gibi duruyor. 2. ve 3. katlarda gerçek rengini verip koyulaşıyor.

1. Kat:

2. Kat:
 

3. Kat:

2) ATEŞ KIRMIZISI: Günlük hayatta hem spor hem şık durabilecek tarzda bir renk. Kırmızı oje tutkunlarına güzel bir turuncumsu alternatif.

1. Kat:

2. Kat:

3.Kat:

3) NUDE-PEMBE: Tam bir french ojesi. Şişesindeki rengi elde etmek istiyorsanız 3 kat sürmeniz gerekiyor. İş hayatında ya da resmi bir yerde uygulanabilir. Tırnaklarınızı çok doğal ve sağlıklı göstereceğine eminim.

1.Kat:

2. Kat:

3. Kat:
4) FÜME: Bu grimsi renk de bu yıl modaydı. Şık ve sade duran bir renk. Tek katta sonuç alabiliyorsunuz oldukça yoğun bir yapısı var. 3. katı sürmeye ihtiyaç duymadım.

1. Kat:

2. Kat:

Genel Yorum:
 Renklerin numarası yok. Zaten renk skalası da oldukça az. Fırça ile sapı arasındaki mesafe kısa olduğu için sürüşü oldukça kolay. Opaklıkları sizinde gördüğünüz gibi hepsinin aynı değil. Her birinin fiyatı 4,99 tl ve şişeler 9 ml. Benim favorim bordo oldu. Bence verdiğiniz paraya kesinlikle değer. Yalnızca kokuları biraz fazla yoğun. 
Ben Nailart yapmadan duramadım :) Sizde benim gibiyseniz bir dakikanızı bile almayan ve şık duran bu Nailart'ı yapabilirsiniz. Sevgiyle kalın...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder